Blog

Čokoládové morské plody

09.12.2017
Nakúpte u nás v decembri nad 100 eur a my vám ešte viac osladíme vianočný čas!

Tipy na vianočné darčeky

29.11.2017
Spinka Vám prináša skvelé tipy na vianočné darčeky pre zamestnancov klientov či obchodných partnerov Čítať viac...

Sladká odmena

07.11.2017
Tento mesiac vám k nákupu nad 100 eur pribalíme sladkú odmenu - mliečnu čokoládovu tyčinku Ghana. :)
Prečo sa stať súčasťou Klubu superhrdinov? Čítať viac...

To pravé osvieženie pre pery

16.10.2017
Nakúpte v októbri nad 100€ a my Vás odmeníme takýmto skvelým darčekom - Labello shine s príchuťou blackerry :)
Prečo sú reklamné predmety pre vašu firmu dôležité? Čítať viac...
Pracujte efektívne! Prinášame vám 10 tipov pre time management v kancelárii. Čítať viac...

6. výherca súťaže - august

11.09.2017
Šiestym a zároveň posledným výhercom našej Super súťaže sa stáva náš zákazník, spoločnosť "ANEXT". Gratulujeme výhercovi a ďakujeme všetkým za účasť. 1/2 ročná super súťaž končí, no my už pre Vás vymýšľame ďalšie :).Už teraz sa môžte tešiť na daľšiu našu súťaž. Už čoskoro...
Nakupujeme na poslednú chvíľu. Ako ušetriť a čo by mal mať školák v povinnej výbave? Čítať viac...
Prečo by ste ich mali nakupovať už na konci leta? Čítať viac...

5. výherca 1/2 ročnej súťaže júl

08.08.2017
Piaty mesiac našej Super súťaže je za nami. Práve sme vyhodnotili objednávky za mesiac júl a výhercom sa stáva náš zákazník, spoločnosť "ADASTRA". Gratulujeme výhercovi a ďakujeme všetkým za účasť. Tešíme sa na ďalších výhercov!

Dáva krídla ;)

08.08.2017
Leto je v plnom prúde. K augustovým nákupom nad nad 100 € bez DPH vám pribalíme energiu na dlhé letné večery - plechovku energetického nápoja Red Bull a Red Bull light 250 ml.

4. výherca 1/2 ročnej súťaže jún

14.07.2017
Štvrtý mesiac našej Super súťaže je za nami. Práve sme vyhodnotili objednávky za mesiac jún a výhercom sa stáva náš zákazník, spoločnosť "MARTINUS". Gratulujeme výhercovi a ďakujeme všetkým za účasť. Tešíme sa na ďalších výhercov!

Ľadové osvieženie

15.06.2017
Počas júla vám k objednávkam nad 100 € bez DPH pribalíme osvieženie na teplé dni. Keďže leto je už tu a teploty na teplomeroch stúpajú, určite vás poteší ľadová káva MR. Brown.

Školáci sa tešia

14.06.2017
Školáci sa tešia, prázdniny sú už za rohom. Okrem 2-mesačného voľna a plánovania dovoleniek či iných letných akcií treba myslieť aj na budúci školský rok. Prečo sa oplatí nakúpiť školské veci už teraz? Čítať viac...

3. výherca 1/2 ročnej súťaže máj

02.06.2017
Tretí mesiac našej Super súťaže je za nami. Práve sme vyhodnotili objednávky za mesiac máj a tretím výhercom sa stáva náš zákazník, spoločnosť "AUTOPALACE". Gratulujeme výhercovi a ďakujeme všetkým za účasť. Tešíme sa na ďalších výhercov!
Blížiaci sa nový školský rok si vyžaduje výber školských potrieb a najmä školskej tašky. Nie každá, na prvý pohľad pekná taška, je vhodná pre malého školáka. Školská taška by mala byť kvalitná a správne tvarovaná pre vyvíjajúci sa detský chrbát. Na čo sa zamerať pri jej výbere? Čítať viac...

Kancelársky papier

17.05.2017
Aký kancelársky papier je vhodný pre vašu tlačiareň? Čítať viac...
Kancelária musí spĺňať niekoľko bodov, aby dokázala vytvoriť podmienky pre jej efektívne fungovanie. Nevyhnutnou súčasťou každej pracovne či kancelárie sú kancelárske potreby a doplnky. Usporiadané prostredie dokáže ovplyvniť výkon a efektivitu práce. Čítať viac...

2.výherca 1/2ročnej súťaže apríl

04.05.2017
Druhý mesiac našej Super súťaže je za nami. Práve sme vyhodnotili objednávky za mesiac apríl a druhým výhercom sa stáva náš zákazník, spoločnosť "SAS SLOVAKIA". Gratulujeme výhercovi a ďakujeme všetkým za účasť. Tešíme sa na ďalších výhercov!
Máj, lásky čas klope na dvere: Ako pekne zabaliť tovar alebo darčeky? Radi Vám poradíme :) Čítať viac...
Prebite ju jarným upratovaním s profi hygienou od Spinky! Blíži sa Veľká noc, no vy ste ešte nezačali s jarným upratovaním? Nebojte sa, vďaka skvelým tipom od Spinky ušetríte kopu času a zvládnete to hravo bez stresu! Čítať viac...

Zdravá maškrta od Happy Life

11.04.2017
Počas apríla Vám k objednávkam nad 100 € bez DPH pribalujeme maškrty. Kedže sa blíži leto, pribalujeme zdravé maškrty. RAW tyčinky značky Happy Life sú naše najobľúbenejšie.
Ste majiteľom laserovej tlačiarne? Potom určite táto otázka prebehla po rozume aj vám. Originálne tonery sú často drahé a preto hľadáme lacnejšie alternatívy. Je možnosť zakúpiť si kompatibilné tonery poprípade repasované tonery. Zaručia však kvalitnú a spoľahlivú tlač? Čítať viac...
Hľadáte kvalitný kancelársky nábytok za skvelú cenu a bez ďalších starostí? Spinka vám poradí, aký je dobrý postup pri jeho výbere a ako zistíte kvalitu kancelárskeho nábytku. Čítať viac...

1.výherca 1/2ročnej súťaže marec

04.04.2017
Prvý mesiac našej Super súťaže je za nami. Práve sme vyhodnotili objednávky za mesiac marec a prvým výhercom sa stáva náš zákazník, spoločnosť "ACCACE". Gratulujeme výhercovi a ďakujeme všetkým za účasť. Tešíme sa na ďalších výhercov!

Veľká 1/2 ročná SÚŤAŽ

01.03.2017
Platí pre všetkých zákazníkov, ktorí v danom období spravia nákup nad 200 € bez DPH. Do žrebovania ide každý nákup nad 200 € bez DPH. Žrebuje sa každý mesiac, vždy prvý týždeň v ďalšom mesiaci. Prečítajte si viac o súťaži.

Jedinečná Dulcia

28.02.2017
V mesiaci marec vám k objednávkam nad 100 € bez DPH pribalíme kozmetiku. Presne takú, akú sami používame. A nie len my, baby zo Spinky, ale aj naši kolegovia. Je proste parádna :)! Ručne vyrábaná prírodná kozmetika (bez konzervantov) od šikovných slovákov - Dulcia.

Darčeky <3

08.02.2017
V roku 2017 sme sa rozhodli ku každému vášmu nákupu nad 100€ bez DPH pribaliť darček. A nie hocijaký. Pribaľujeme vždy len to, čo máme my, Spinkáči, radi.

Katalóg už na ceste

04.01.2017
Pilne pracujeme, aby sme mohli už čoskoro ponúknuť katalóg na rok 2017. Prezradíme vám, že bude plný super noviniek.

Silný nový rok

01.01.2017
V prvom rade vám chceme poďakovať za každý jeden nákup. Vdaka vám vidíme, že to, čo robíme, má zmysel. Do nového roku vám želáme veľa elánu, radosti z maličkostí, tiež zdravie, šťastie a veľa nákupov u nás.

Vylepšujeme

31.12.2016
Aby naše služby naberali na kvalite, neustále inovujeme náš web (keď sa práve programátori nevenujú deťom). Sme radi za akúkoľvek spätnú väzbu. A preto, ak vám niečo chýba alebo niečo nefunguje správne alebo nás len chcete potešiť pochvalou, ozvite sa nám.

Mikulášske balíčky

24.11.2016
Nedávno sme čelili zaťažkávajúcej úlohe, ktorá preverila naše organizačné a koordinačné schopnosti. Jej výsledkom bolo 400 mikulášskych balíčkov, ktoré obsahovali tak niečo pre zdravie ako aj maškrty. Pochutnali by ste si?

Na ľudovú nôtu

22.11.2016
Úspešne sme zvládli výzvu od zákazníka. Postarali sme sa o tematickú slovenskú akciu, zapezpečili sme balíčky s predmetmi so slovenskými motívmi, v rámci cateringu sme podávali slovenské chuťovky a zahraničných hostí vítali v typických vajnorských krojoch.

Vážime si prírodu

03.11.2016
Okrem toho, že milujeme naše Slovensko, milujeme aj našu prírodu. Práve preto sa snažíme recyklovať všetko, čo sa dá. Tovar, ktorý od nás dostanete, vám zabalíme do už použitej krabice.

Kamarát Hugo

02.11.2016
Náš Nelko má nového kamaráta, volá sa Hugo. Keďže tento druh sa volá bojovnica, občas im dáme akvárka k sebe, aby si udržiavali v sebe bojovnosť a nenudili sa. Keď sa napajedia, o zábavu máme postarané.

Keď je spinka silná

26.10.2016
Aj maily s takýmito obrázkami nám chodia od našich spokojných zákazníkov. Je to naozaj veľmi príjemné a tešíme sa z podobných výtvorov. Kreativite sa medze predsa nekladú ani v dospelosti.

Na WC

19.10.2016
Aj na WCku sa dá ventilovať aj tak ináč, než je zvykom. Napríklad takto nás dnes prekvapil kolega. U nás sa skutočné prekvapenie skrýva za každým rohom a nákupom. Veď skúste :)

Vitaj, Nelko

30.09.2016
Nový a zároveň najmladší člen nášho kolektívu sa volá Nelko a je parádny. Dávame na neho pozor, aby sa neutopil.

Ruka hore

23.09.2016
My sme sa mali v sobotu veselo - svadbovali sme. A v Spinke už máme o jednu slečnu menej a o jednu pani viac.

Aj Mária nakúpila

22.08.2016
Veľmi nás teší, že Mária Čírová nakúpila pre svojho budúceho prváčika Huga práve u nás a bola tak spokojná, že na svojom FB profile urobila aj súťaž. Sme šťastní, že u nás nakupuje dodnes.

Presťahovaní a šťastní

13.08.2016
Veľmi pekne ďakujeme pomocníkom, ktorí sa zúčastnili tejto nie ľahkej brigádky :) Takže od pondelka sme už v novom Spinkáčkove.

Už balíme

12.08.2016
Balenie začalo. Miška a Ninka idú naplno. Dnes posledný deň v našich prvých priestoroch, bolo nám tu super, ale tešíme sa už na nové, tak snáď to cez víkend všetko dáme.

S odhodlaním do výziev

10.08.2016
Takto to u nás v Spinke vyzerá, keď naše baby opravujú zaseknutú tlačiareň a mužská ruka fotí. Nie sú len milé, pekné a šikovné, ale taktiež zručné. Úspešne ju napokon opravili.

Do väčšieho

09.08.2016
Sťahujeme do väčších priestorov. Ak by ste nemali čo robiť, môžte prísť na brigádu. Dnes nám pani z Feng Shui doniesla vypracovaný projekt, aby nám energia v priestoroch prúdila ako má a aby sme tam boli štastní, úspešní a v harmónii.

Adela v call centre

21.06.2016
Pri podpisovaní omaľovánky bola u nás Adela a linka bola naozaj horúca.

Krstili sme omaľovánku

16.06.2016
Ďakujeme Martinusu za krásne priestory, výborný catering, Adele za to, že nás podporuje a že to, čo robíme, dáva zmysel nie len jej, ale pritiahlo to aj Anetku Pariškovú. Ďakujem vám všetkým, ktorí ste sa zúčastnili a vytvorili úžasnú atmosféru. Je to krásny pocit, že môžeme rásť pre vás a vďaka vám.