Ako si správne vybrať kancelársky nábytok?

Spinka má pre vás tipy pri výbere

Hľadáte kvalitný kancelársky nábytok za skvelú cenu a bez ďalších starostí? Spinka vám poradí, aký je dobrý postup pri jeho výbere a ako zistíte kvalitu kancelárskeho nábytku.

Aj keď si to vo väčšine prípadoch ľudia neuvedomujú, kancelársky nábytok a jeho vzhľad ovplyvňujú celý chod kancelárie a firmy. Dnešní výrobcovia a ich široké riešenia dokážu uspokojiť požiadavky takmer každého zákazníka. Kancelársky nábytok je možné zvoliť podľa vlastného výberu kusov nábytku a zostaviť si tak kanceláriu „šitú na mieru“.

Ako si správne vyberať nábytok

Požiadavky na kancelársky nábytok sa veľmi odlišujú najmä v závislosti od zamerania firiem. Pri výbere by ste sa mali riadiť určitými kritériami. Najskôr je potrebné vziať do úvahy, že v kancelárii budete pravdepodobne tráviť množstvo času, preto sa oplatí do nábytku investovať a nájsť si kvalitného výrobcu.

Ďalším kritériom je využitie a účel kancelárie. V prípade zariaďovania kancelárie advokátskej spoločnosti, by ste si asi zvolili nábytok, ktorý by pôsobil luxusne a elegantne. Pri zariaďovaní marketingovej firmy by ste naopak hľadali vzdušný nábytok s jednoduchým moderným dizajnom.

Zamerajte sa aj na:

  • veľkosť kancelárie a počet zamestnancov
  • vyťaženie a účel kancelárie
  • finančné prostriedky
  • kvalita

Ako zistím kvalitu nábytku?

Pre bežného človeka je ťažké odhadnúť kvalitný nábytok, ľahšie odhalí práve ten nekvalitný.

Pri voľbe nábytku si všimnite tieto vlastnosti:

  • hmotnosť nábytku - ak nábytok obsahuje väčší podiel dreva alebo drevotriesky, je ťažký
  • cena - niekedy cena nie je rozhodujúca
  • ohranenie nábytku -hrana, ktorá zakončuje nábytok by mala byť aspoň 2 mm
  • záruka - mala by byť minimálne 4-5 rokov
  • hrúbka stolov, skríň a políc - hrúbka stolov by mala byť minimálne 22 mm a ideálna hrúbka skrine je 22 - 25 mm

Jednou z možností je Nowy Styl Group

Nowy styl group je v poradí 3. najväčším výrobcom kancelárskeho nábytku v Európe. Kolekcia značky Nowy Styl predstavuje viac ako 200 rôznych druhov kancelárskych stoličiek, kresiel či stolov a iných interiérových doplnkov pre zariadenie súkromných priestorov, kancelárií, firemných priestorov alebo konferenčných miestností.

Kolekcia je navrhnutá svetovými dizajnérmi pre celkové vybavenie vašej kancelárie. Nowy Styl jednoducho poskytuje vysoko kvalitné produkty a moderný dizajn, ktorý dokáže oživiť každý interiér.

Stoličky sú dostupné v takmer 100 druhoch čalúnenia a sú vybavené tzv. „duo packom“, ktorého základom je systém zdvojeného operadla odporúčaný ortopédmi.

V portfóliu Nowy Stylu môžete nájsť aj konferenčné sedenie, reštauračné a barové stoličky a stoly, prvotriedne kvalitné podlahy z tvrdého a masívneho dreva či sedenie pre kinosály, štadióny a tribúny.

Spinka a Nowy Styl

Sme hrdým predajcom kancelárskeho nábytku od kolekcie Nowy Styl. Zákazníkom zabezpečujeme kompletný servis zahŕňajúci poradenstvo, vizualizáciu nábytku až po dovoz, montáž a následné upratanie po montáži. Cena nábytku sa pohybuje od cenovo dostupnejších až po luxusné kúsky pre tých najnáročnejších. Stačí si objednať a my za vás všetko zariadime.

zdroj foto: Nowy Styl Group