Čo to znamená, keď sa povie "eko drogéria"? 

Okrem populárnej separácie odpadu je to aj používanie ekologických prostriedkov na čistenie a pranie, ekologické spracovanie odpadov, ale aj čo možno najdôkladnejšie vylúčenie zbytočných chemických látok z nášho prostredia.

Ekologický prístup znamená na jednej strane použitie šetrnejších komponentov pracích a čistiacich prípravkov a zároveň aj to, že použijeme vždy len tie zložky, ktoré nevyhnutne potrebujeme. Produkty Tierra Verde prinášajú možnosť práve pre tých, ktorí hľadajú alternatívu ku konvenčným prostriedkom a rozhodli sa pre vedomý ekologický prístup.

Produkty Tierra Verde sú ekologické pracie, bieliace a čistiace prostriedky bez fosfátov, ropných derivátov, chlóru, syntetickej parfumácie, farbív, enzýmov, odpeňovačov, optických rozjasňovacích látok a plnidiel, bez chlóru. Produkty Tierra Verde nezaťažujú zbytočne prírodu neodbúrateľnými syntetickými látkami a ani naše telo potenciálnymi alergénmi.

Prateľné eko špongie Sonet

V rámci ponuky hygieny by sme Vám ešte radi predstavili tieto eko špongie Sonet, z ktorých máme rovnako veľkú radosť, pretože sú prateľné a znesú pranie pri teplote až do 60°C. 

A aby sme nezabudli, okrem uvedených noviniek môžete v našej ponuke naďalej nájsť pestrú ponuku eko hygieny od známej značky Frosch alebo Feel Eco