Back to school so Silnou Spinkou

Pokiaľ ešte niečo zháňate a stále nemáte kompletnú školskú výbavu, radi Vám pomôžeme a uľahčíme Vám hľadanie a zháňanie všetkého potrebného.

Zoznam školských potrieb

Druhá polovica letných prázdnin znamená aj signál pre prípravu na nový školský rok. Školy už zverejnili zoznam pomôcok, ktoré budú deti potrebovať. Aby ste predišli nákupu zbytočností, overte si v škole tento zoznam potrebných vecí pre prváčika alebo žiaka vyšších ročníkov. Každá škola má špecifické požiadavky na zošity a ostatné školské potreby. Prvák potrebuje úplne nové školské pomôcky, starší žiaci zase niektoré ďalšie a cenovo drahšie.

Klasikou vo výbave je školská taška pre najmenších a štýlový batoh pre starších študentov. V našej ponuke nájdete farebne aj prvkovo zaujímavé školské tašky alebo športovo a moderne ladené batohy.

Všetky písacie potreby od pier, ceruziek aj peračníkov, cez zošity a dosky na prenos zošitov až po nástenky nájdete u nás veľmi rýchlo a jednoducho a hlavne"pod jednou strechou." 

Aj školské potreby môžu byť ECO

V našej ponuke môžete už dnes nájsť aj pár kúskov ekologických a šetrných školských potrieb, vyrobených z prírodných materiálov.

Neodkladajte to na poslednú chvíľu

Najlepší čas na nákup školských pomôcok je ku koncu leta, najneskôr týždeň pred nástupom do školy. Cenu školskej výbavy Vám u nás môžu znížiť napríklad vernostné zľavy, kupóny alebo pravidelne pripravované akcie.

Všetko pohodlne a na jednom mieste

Neláka vás predstava chodiť celý deň po obchodoch a hľadať pomôcky na rôznych miestach? Silná Spinka vám ponúka široký sortiment školských potrieb, ktoré nájdete pohodlne online na našej stránke. Výber je naozaj bohatý a je z čoho vyberať. Navyše, nemusíte nikam chodiť a okrem šetrenia vašej peňaženky vám ušetríme aj veľa času a energie.

Ukončenie leta bez stresu

Svedomitá príprava na školský rok zabezpečí spokojnosť nielen vášho dieťaťa ale aj tú vašu. Záver leta a začiatok školského roka si tak užijete v pokoji a bez zbytočných stresov, že vám niečo chýba.

Kompletnú ponuku školských potrieb nájdete TU.