Kalendáre a diáre 2020 aj s možnosťou potlače

Kalendáre

Kolekciu kalendárov zostavujeme každoročne na základe súčasných trendov vo fotografii a dizajne. Kalendár je každodenným spoločníkom azda každého z nás. Zdanlivo obyčajná plánovacia pomôcka nášho pracovného a súkromného života môže byť povýšená na estetický, praktický a hlavne nepostrádateľný doplnok. Naša kolekcia kalendárov rešpektuje všetky vaše požiadavky na každodenné využitie. Vybrať si môžete z ponuky nástenných, stolových a súčasne pracovných, plánovacích a obrázkových kalendárov. 

Diáre

Stretnutia, objednávky, akcie a akékoľvek ďalšie povinnosti je dobré mať vždy prehľadne zaznamenané a poruke. Naše diáre sú výborným pomocníkom nielen pre obchodníkov a manažérov, ale aj pre umelcov, lekárov alebo študentov, či učiteľov. Podľa vlastného štýlu si vyberie každý a to z niekoľkých formátov alebo typov záznamov - denné, týždennémesačné alebo vreckové diáre.

Buďte výnimoční a originálni po celý rok

So Spinkou to bude hračka! Vyberte si z našej ponuky tie správne kalednáre a diáre a my ich s radosťou ozdobíme logom vašej spoločnosti. Vaši zákazníci a obchodní partneri si vás tak pripomenú každý deň v roku :)  Neváhajte a prezrite si aktuálny cenník potlače kalendárov diárov!

A aby sme nezabudli a ako býva ku koncu roka zvykom, neváhajte poslať všetkým, na ktorých Vám záleží pekný PF pozdrav alebo novoročný vinš v podobe pohľadníc a novoročeniek. 

Kompletná ponuka kalendárov a diárov 2020 TU.