Kalendáre a diáre 2019 aj s vlastnou potlačou!

Nová kolekcia kalendárov a diárov na rok 2019 prichádza k vám včas a opäť s poriadnou dávkou pestrosti a kreativity! V našej ponuke nájdete denné, týždenné alebo mesačné diáre v rôznych formátoch. Po ktorej voľbe siahnete vy?

Denné diáre

Zabudnite na klasické čierne diáre. Odteraz bude váš deň krajší a žiarivejší! Pre veselé plánovanie a každodenné poznámky je denný diár ako stvorený. Na výberdiáre buď s gumičkou alebo bez gumičky a rovnako dostupná možnosť zakúpenia aj väčších balení (napríklad po 20/30 kusov).

Týždenné diáre

Chcete mať väčší prehľad o svojom pracovnom týždni? Potom je pre vás týždňový diár tou pravou voľbou. Na výber viaceré originálne vzory alebo jednofarebné varianty. Voľba je na vás.

Kalendáre do každej kancelárie

Kalendáre 2019 sú ideálny darček pre zamestnancov a obchodných partnerov. Vybrať si môžete medzi nástennými a stolovými kalendármi s  tématikou ako Kuchárka, Slovenské hory, s krásnymi fotografiami alebo praktickými informáciami. Veselé motívy dokážu oživiť každú domácu pracovňu, detskú izbu či kanceláriu, predajné miesto alebo iný firemný priestor.

V ponuke aj nástenné kalendáre s mesačným menným kalendáriom vo forme viazanky. A navyše ku každému kalendáru vám vieme poskytnúť potlač vášho loga.

                                                     Nástenné kalendáre 2019

Buďte výnimoční a originálni

So Spinkou to bude hračka. Stačí si dať vyrobiť kalendáre alebo diáre s vlastnou potlačou a potešiť tak svojich zamestnancov, či známych. Môžete sa spoľahnúť na vysokú kvalitu našich výrobkov. Neváhajte a prezrite si aktuálny cenník potlače kalendárov a gravírovania diárov!