Spinka pre Vás nachystá aj mikulášske balíčky

Mikuláš je za dverami a spolu s ním aj obdobie obdarovávania sa. Napriek tomu, že tento deň intenzívne vnímajú najmä tí mladší, nepohrdnú ním ani dospelí. Spinka myslí ako na veľkých tak aj malých maškrtníkov:)

Oceňte svojich zamestnancov

Potešte svojich zamestnancov malým prekvapením a vyčarte im úsmev na tvári! Balíčky sú vhodné pre deti zamestnancov, do škôlok ale aj pre samotných zamestnancov. Máte na výber rôzne veľkosti balíčka a aj jeho obsah si môžete zvoliť sami. 

Balíčky obsahujú rôzne sladkosti, džúsy, slané pochutiny, oriešky a iné. Súčasťou balíčkov môžu byť aj hračky pre deti ako napr. šarkan, pexeso alebo pastelky. V balíčku pre dospelých sa väčšinou objavujú čaje, med, medovina, sviečky, svietniky alebo kalendáre a mnoho iného. Je len na Vás, čo si vyberiete!

Možností je naozaj mnoho

Myslíte EKOlogicky? Keďže my sme zástancom prírody, v našej ponuke nesmú chýbať ani "eko balíčky". V týchto špeciálnych balíčkoch sa ukrýva napr. ceruzka so semienkom, z ktorého vyrastie rastlinka, samolepiace bločky z recyklovaného papiera, bavlnené vrecká na potraviny a iné.

Snažíme sa vyhovieť rôznym požiadavkám, preto je rovnako možné objednať si aj verziu bezlepkových a bezlaktózových balíčkov.

Neváhajte a oslovte nás už dnes

  • Zostavíme Vám Mikulášske balíčky na mieru.
  • Minimálny odber balíčkov 10 kusov a ich násobky.
  • Objednávky prijímame do 30.11. 2018.
  • Dodanie balíčkov je približne týždeň od záväznej objednávky. V prípade, že balíček obsahuje hračku alebo iný neštandardný produkt, dodacia doba sa predlžuje.

Objednať Mikulášske balíčky TU.