Máj, lásky čas klope na dvere: Ako pekne zabaliť tovar alebo darčeky?

Máj, lásky čas klope na dvere: Ako pekne zabaliť tovar alebo darčeky? Radi Vám poradíme :)

Máj je vhodným obdobím pre obdarovanie toho najdrahšieho. Pre každého z nás je veľmi dôležité, aby darčeky alebo zabalený tovar zaujali na prvý pohľad. Obsah darčeka je samozrejme na prvom mieste, ale netreba zabúdať ani na obal. Krásne zabalený darček predstavuje už polovicu úspechu.

 

Baliaci papier pre tých zručnejších

Aj z obyčajným baliacim papierom sa dajú robiť veľké divy. Dnes nájdete na trhu baliace papiere v širokej ponuke farieb, vzorov alebo štruktúr. Skvele ich dopĺňajú rozmanité stuhy. Efektívny výsledok môžete dosiahnuť aj použitím jednofarebného baliaceho papiera.

Tip: Odporúčame darček umiestniť do stredu a zabaliť ho najskôr do priehľadnej fólie, následne do baliaceho papiera a nakoniec previazať stuhou a vytvoriť peknú mašľu. Môžete použiť aj ozdobné kvetiny, ktoré majú uprostred vyrezanú dierku.

Darčekové tašky, ako jednoduché riešenie

Nedarí sa vám ani po mnohých pokusoch zabaliť darček podľa vašich predstáv? Najideálnejším riešením sú darčekové tašky. Nielenže nimi nič nepokazíte, ale tiež splnia svoj účel. U nás nájdete niekoľko motívov tašiek a rôznych rozmerov od tých najmenších až po tašky vhodné na víno alebo špeciálne na knihy.

Tip: Nechcete, aby do tašky hneď niekto nakukol a odhalil tak prekvapenie? Našuchorte jemnú vrstvu papiera a uložte ju na vrch taštičky.

Zvoľte kreatívny a netradičný spôsob

Existuje mnoho spôsobov, ako zabaliť darčeky. Záleží len na vašej kreativite a fantázii. Vraví sa, že v jednoduchosti skrýva krása, no v niektorých prípadoch je dobré pohrať sa so zabalením darčekov. Každý ocení originalitu zabalenia – či už ide o vášho zákazníka alebo niekoho blízkeho. Dokonca môžete byť milo prekvapení a z balenia darčekov sa môže stať aj zábava.

Tipy od Spinky

  • Niektoré darčeky sa pýšia krásnym balením už od výroby. Stačia k nim pridať len tie najjednoduchšie doplnky. Napríklad nejakú stužku, ktorá darčeku dodá krehký a nežný nádych.
  • Namiesto baliaceho papiera môžete využiť aj obyčajnú fóliu alebo celofán. Balíček na konci zviažete stužkou či motúzom ako vianočnú salónku a málokto odolá takému sladko pôsobiacemu darčeku.
  • Každý darček pekne doplní mašľa. Na výber máte buď hotovú alebo si ju môžete sami vyrobiť.
  • Dozdobiť môžete netradične aj obyčajnú sviečku alebo čokoľvek iné. Potrebovať budete len ozdobné stuhy, škoricu, suché plody, listy, sušené ovocie (pomaranče, hrušky, jablko)  alebo jarné kvetiny či iné sezónne dostupné prostriedky.
  • K darčeku nezabudnite priložiť kartičku s venovaním alebo ďakovnú kartu v obálke.

U nás nájdete všetko, čo potrebujete

Chcete zabaliť darčeky rýchlo a efektívne? Vyberte si u nás všetko, čo potrebujete priamo z pohodlia domova. Na výber máte palety, strečové fólie, baliace papiere, darčekové tašky, motúzy, stuhy, kartónové obálky, poštové obálky, sprievodkové obálky, lepiace pásky aj s ich potlačou, a mnohé ďalšie doplnky pre to najoriginálnejšie zabalenie za bezkonkurenčné ceny.

Ukážka z e-shopu Silnaspinka.sk

zdroj foto: pixabay.com