Prečo je pitie čerstvých štiav a džúsov také dôležité?

Ovocie a zelenina, z ktorej sa vyrábajú ZDRAVO dzúsy, pochádza zo srbskej Vojvodiny, kde úrodná pôda, dostatok vlahy a príjemné klimatické podmienky sú dobrým základom pre produkty špičkovej kvality. 

Benefity džúsov ZDRAVO:

 •  výberové ovocie a zelenina 
  Ovocie a zelenina, z ktorej sa vyrábajú ZDRAVO produkty, pochádza zo srbskej Vojvodiny, kde úrodná pôda, dostatok vlahy a príjemné klimatické podmienky sú dobrým základom pre produkty špičkovej kvality. 
   
 • sklenený obalový materiál 
  Sklo ako prírodný a neutrálny materiál, chráni svoj cenný obsah, zachováva pôvodnú - unikátnu chuť produktu. Keďže zo skla sa do potravín neuvoľňujú žiadne látky, jeho obsah ostáva čerstvý, zachovaný v nezmenenom stave. Z potravín neunikajú žiadne vitamíny, aróma ani chuť. Sklo je navyše plne recyklovateľný materiál, opakovane roztaviteľný a znovu použiteľný bez akejkoľvek ujmy na jeho kvalite. Okrem toho je sklo ideálnym priehľadným obalom, pri ktorom konzument presne vie, aký tovar kupuje a čo sa vo vnútri produktu naozaj nachádza.
   
 • prospešné zdraviu a vitalite 
  Pravidelná konzumácia prírodných ovocných a zeleninových štiav bez pridania vody a cukru je jedna z najdôležitejších vecí, ktoré môžeme urobiť pre svoje zdravie. Pitím ovocných a zeleninových štiav prijíma náš organizmus viac užitočných látok ako jedením. Ovocie a zelenina sú v podobe šťavy ľahšie stráviteľné, preto šetria tráviace orgány a pozitívne vplývajú na vitalitu pečene a obličiek.

ZDRAVO džúsy môžete nájsť v našej ponuke v objeme 200ml alebo 750ml a v rôznych kombináciách. Netreba sa obávať ani cviklovej šťavy, ktorá je chuťovo výborná a dokonca ju necítiť ani po zemine.

Tak čo, milí Spinkáči, ktorá kombinácia Vás najviac oslovila? Na Vaše zdravie :)

Zdroj: https://zdravostavy.sk