Čo všetko sa nám podarilo tento rok pre Vás vylepšiť?

Okrem zapracovania detailov pri nákupnom procese, sme pre vás rozšírili aj skladovú dostupnosť mnohých produktov a ďalšie iné "vychytávky". Poďme sa pozrieť na to, aké!
 

Odteraz sa u nás nakupuje ľahšie a bezstarostne!

Podarilo sa nám prerobiť a zlepšiť pokladňu na e-shope, vďaka čomu je váš nákup urýchlený a uľahčený. Potešíme aj používateľov mobilných zariadení. Podarilo sa nám zaviesť responzívne stránky, ktoré uľahčia orientáciu na webe a všetky uskutočnené nákupy cez Váš smartfón. Vďaka responzivite sú stránky prispôsobené mobilom a je tak zjednodušená celková realizácia objednávky.
 


Vrámci filtrovania produktov sme pre Vás rozšírili niektoré filtre. Napríklad odteraz je možné vyhľadávať na základe druhov jednotlivých produktov, farieb, hmotnosti, objemu a mnohých ďalších. Samozrejme závisí na danom tovare. Samozrejme (naše obľúbené) sme mysleli aj na možnosť filtrovať podľa toho, ktoré položky sú eko.
 


Na základe veľkého dopytu sme rozšírili aj skladovú dostupnosť väčšiny sortimentu a produktov a rovnako sme sprístupnili skladovú dostupnosť na našich stránkach, takže ak zaškrtnete políčko iba skladom, pri zobrazených produktoch uvidíte, že sa nachádzajú u nás na sklade. A okrem toho Vám zobrazuje presnejšie stavy skladov produktov.


V tomto roku sme zaviedli možnosť dostávať faktúry od nás elektronicky. Ešte ste túto možnosť nevyužili a jednorázovo si nenastavili možnosť elektronickej faktúry? Na vrchu každej našej faktúry nájdete informácie, ako nato:)
 

Ďakujeme za Vašu priazeň v roku 2018!

Zároveň Vám touto cestou chceme popriať krásne prežitie Vianočných sviatkov a rovnako všetko len to najlepšie v Novom roku. Tešíme sa na ďalšie spolupráce a veríme, že v ďalšom roku 2019 budeme pre Vás ešte lepším a obľúbenejším elektronickým obchodom.
 


                                                           Spinka Team :)

* Zmena prevádzkových hodín počas sviatkov 2018:
   - 27., 28.12. 2018 a 2.1.2019 dodanie tovaru v obmedzenom rozsahu
   - 3.1.2019 obnovená bežná prevádzka