Prečo sú reklamné predmety pre vašu firmu dôležité?

Reklamné predmety dnes nájdeme všade okolo nás. Hlavnou kľúčovou úlohou reklamných predmetov je predstaviť a dostať do povedomia značku firmy. Na základe nich prichádza verejnosť k prvému kontaktu s vašim brandom.

Poskytnite ľuďom to, čo sami chcú

Priemerný človek vlastní doma približne 10 reklamných predmetov.

Takmer polovica z nich má doma tričko z logom firmy. My takisto máme niekoľko z nich. Keď sa dobre zapracuje na grafike a vsadení logu, môžu byť využiteľné aj inak ako len na spanie alebo ležanie v skrini.

Väčšie množstvo ľudí ocení najmä písacie potreby – povedzte si, koľko reklamných pier rôznych značiek nájdete u vás doma?

Nezabúdajte na kávičkárov a ľudí, ktorí obľubujú čaj. Hrnčeky sú jedným z najobľúbenejších a tiež najvyužívanejších reklamných predmetov.

 

Ďalším skvelým a vyhľadávaným predmetom sú kvalitné plátené tašky a čoraz viac objavovanejšie vaky. Tento trend sme najskôr odsledovali len v amerických filmoch, no prišiel aj k nám. Prečo to nevyužiť a chodiaca reklama pre firmu je na svete!

Potešiť môžete aj iným kúskom textilu. Čiapky, dáždniky, mini vankúše alebo iné – stačí byť originálny a zapojiť svoju kreativitu. V tom spočíva sila reklamných predmetov. My máme napríklad svoje vlastné ponožky, ktoré v chladnom počasí určite zahrejú. :)

Silná Spinka a reklamné predmety

Zaujímate sa o nové a štýlové reklamné predmety? V našej ponuke nájdete všetko pre povedomie vašej firmy a posun o krok vpred. Fantázii sa medze nekladú! Obľúbené sú napríklad perá, tašky, dáždniky, hrnčeky, prívesky. U nás máte na výber:

  • Antistresové reklamné predmety,
  • hrnčeky, fľaše,
  • hry a puzzle,
  • obľúbené párty výrobky,
  • písacie potreby
  • púzdra a stojany,
  • tašky, textil,
  • zošity a bloky a mnohé iné.

Vaše vlastné môžu byť aj kalendáre, diáre či novoročenky! Pripravte sa na Nový rok a nechajte si vyrobiť vlastné podľa aktuálneho cenníka potlačí.

Vianočné reklamné predmety na sezónu 2018 si môžete pozrieť v online katalógu. Vybrané reklamné predmety dopytujte u našich obchodníkov, radi Vám vypracujú cenovú ponuku. Všetky reklamné predmety je možné brandovať Vašim logom.

Máte radi Slovensko?

My áno! Aj slovenská kultúra ponúka krásne drobnosti a super nápady, ktoré môžu byť vhodným a skvelým darčekom. U nás nájdete celý rad slovenských reklamných predmetov pre všetkých hrdých Slovákov.