Škola volá! A s ňou aj nákup školských pomôcok

Prečo si nenechať nákup školských potrieb na september, ale urobiť ho ešte počas prázdnin?

Druhá polovica letných prázdnin znamená aj signál pre prípravu na nový školský rok. Školy už zverejnili zoznam pomôcok, ktoré budú deti potrebovať. Aby ste predišli nákupu zbytočností, overte si v škole tento zoznam potrebných vecí pre prváčika alebo žiaka vyšších ročníkov. Každá škola má špecifické požiadavky na zošity a ostatné školské potreby. Prvák potrebuje úplne nové školské pomôcky, starší žiaci zase niektoré ďalšie a cenovo drahšie.


Neodkladajte to na poslednú chvíľu

Určite to nebude lacná záležitosť. Aj keď je možné, že na začiatku školského roka budú výpredaje a dá sa ušetriť, rovnako existuje riziko, že niektoré produkty budú vypredané. Najlepší čas na nákup školských pomôcok je ku koncu leta, najneskôr však týždeň pre nástupom do školy. Cenu školskej výbavy môžu znížiť napríklad vernostné zľavy, kupóny alebo akcie.


Všetko pohodlne na jednom mieste

Neláka vás predstava chodiť celý deň po obchodoch a hľadať pomôcky na rôznych miestach? Silná Spinka vám ponúka široký sortiment školských potrieb, ktoré nájdete pohodlne na našej stránke online. Výber je naozaj bohatý a je z čoho vyberať. Navyše nemusíte nikam chodiť a okrem šetrenia vašej peňaženky vám ušetríme veľa času a energie.

Ukončenie leta bez stresu

Svedomitá príprava na školský rok zabezpečí spokojnosť nielen vášho dieťaťa ale aj tú vašu. Leto si užijete v pokoji bez zbytočných stresov, že vám niečo chýba. V prípade, že by ste potrebovali poradiť, neváhajte nás kontaktovať a radi vám vo všetkom pomôžeme!