Spinka prináša: Tipy na vianočné darčeky pre zamestnancov

 

Najkrajšie sviatky v roku sa pomaly blížia. Vianoce predstavujú ideálnu príležitosť, kedy môžete svojim zamestnancom, klientom, či obchodným partnerom vyjadriť vďaku originálnym darčekom.

Vybrať vhodný darček môže byť niekedy veľmi náročné. Pre menší počet ľudí myslite na personalizáciu, pri väčšom počte stavte na univerzálnejšie darčeky. Nemusia to byť tradične klasické reklamné predmety. Preto sme vybrali pre Vás pár tipov na vianočné darčeky, ktorými potešíte určite každého.

 

Mini balenie TATRATEA 

Mini balenie TATRATEA (6 x 5 cl), obsahuje 6 fľaštičiek tatranského čaju: kokosový, citrusový, broskyňový, originálny, čučoriedkový a pravú frndžalicu. 

CORNETTA veľký cukríkový kornút, 200g

Cukríkový kornút s vianočným motívom na osladenie života. V ponuke nájdete aj menšie balenie.

 

 

ČAROVNÝ BALÍČEK darčekové balenie

Vianočné darčekové balenie obsahuje zelený čaj Sencha aromatizovaný (50 g), med kvetový (120 g) a čarovnú medovinu (0,18 l). Možnosti farby: červená, zlatá, zelená

PAPUA krabica s 2 pohármi na červené víno, zn. Vanilla Season

Vyberte si sami akým vínom urobíte radosť svojim známym. Umožní vám to značková darčeková krabica Vanilla Season na víno s dvoma pohármi na červené víno a voľným priestorom na vami vybrané víno. V ponuke aj sada na biele víno.

Môžete si prezrieť aj celý katalóg vianočných reklamných produktov.

Minimálny odber z každého produktu je 20 kusov. Ak by ste náhodou v našej ponuke nenašli darček, ktorý by ste chceli, ozvite sa nám na info@silnaspinka.sk a pokúsime sa Vám pomôcť s realizáciou.