Skrášlite si pracovisko alebo vašu domácnosť

Usporiadanie pracovného miesta alebo domácnosti pôsobí aj na našu psychiku. Ovplyvňuje to našu myseľ a v pracovnom priestore aj výkon. Človek sa vždy cíti lepšie v upratanom a čistom priestore. Keď je všetko na svojom mieste, farby nábytku krásne žiaria a cítime čerstvú vôňu, prináša nám to pocit spokojnosti. Lepšie sa nielen dýcha, ale aj pracuje alebo oddychuje pri televízii.

Aby sa to aj u vás lesklo

Aby ste sa počas upratovania vyhli opakovaniu niektorých činností, mali by ste zvoliť správny postup. Pri upratovaní by ste mali postupovať od hora nadol. Znamená to, že by ste mali začať očistením stien od pavučín a vyčistením osvetlenia. Potom by ste sa mali presunúť k oknám a nakoniec povysávať podlahy a utrieť všetky poličky mokrou handrou. Umývanie, leštenie a ošetrenie podláh by malo byť finálnym krokom.

Pri jarnom upratovaní je potrebné ísť viac do hĺbky. Mali by ste sa dostať aj do miest, kde to bežne nie je prístupné. V domácnosti odporúčame tepovanie matracov a sedačiek. Výsledkom budú dokonale vyčistené sedačky. Navyše dôjde k zlikvidovaniu prípadne vyskytujúcich sa roztočov.

Tip: Namotivujte sa hudbou! Pri počúvaní obľúbenej hudby čas uteká rýchlejšie. Ani sa nenazdáte a bude všetko hotové.

Clinex v hlavnej úlohe

Základom upratovania je používanie dobrých a kvalitných čistiacich prostriedkov, ktoré dokážu odstrániť každú nečistotu. Vďaka nim dokážete vyčistiť celý priestor rýchlo a jednoducho.

Predstavujeme vám značku Clinex, ktorú sme zaradili do našich produktov. Čistiace prostriedky Clinex sú rokmi overené kvalitné prípravky používané v reštauráciách, umyvárňach, hoteloch, školách, verejných budovách a priestoroch, firemných priestoroch, kanceláriách alebo v domácnosti.

Medzi produktmi sa nachádzajú prostriedky na čistenie podláh, textilu, spotrebičov, skla, plastu, športových povrchov, kamenných povrchov, oceľových povrchov, nábytku alebo auta. Portfólio zahŕňa tiež výrobky pre vyleštenie umývačky riadu, prostriedky na ručné umývanie riadu a osviežovače vzduchu. V ponuke rôzne druhy.

Unger ako ďalší certifikovaný výrobca

Do našej ponuky sme zaradili aj produkty značky Unger. Medzi nimi nájdete upratovacie pomôcky ako teleskopické tyče, násady na umývanie pri vysokých oknách, stierky na podlahy a ďalšie. Ide o profesionálne produkty, vďaka ktorým sa upratovanie stane jednoduchším. Teraz za skvelé ceny. Objavte nový rozmer čistoty s celým naším sortimentom čistiacich prostriedkov!

zdroj foto: pixabay.com a cleaning.trade