O nás

Sme partia mladých nadšených ľudí s dlhoročnými skúsenosťami nielen v kancelárskom biznise. Kedže vieme, aké služby dostávame väčšinou na Slovensku, rozhodli sme sa ponúknuť niečo iné. Nechceme, aby to bolo len nejaké napísané klišé, chceme aby ste to cítili a mali možnosť vidieť aj vy, pri spolupráci s nami. Zakladáme si na hodnotách ako je spoľahlivosť, ľudský prístup, ochota, dôvera, čestnosť, transparentnosť...
Nina Vančová
Nina
Feri Vančo
Feri
Viac o nás
Nina Vančová
Nina
obchodníčka
Povedali o mne: "Naša prvá dáma, hlava firmy, perfekcionista (to veľmi dobre vedia naši dodávatelia, ak veci neklapú), dríč a jemný nerváčik, ak veci nejdú."
Môžem povedať, že Spinka je moje prvé dieťa, názov aj vizuál som vymyslela ja. A ak Vás zaujíma kde a ako... no predsa tam, kde vznikajú všetky dobré nápady, v krčme, pri pivku :-)
Moje denné činnosti v Spinke pozostávajú zo získavania nových zákazníkov, komunikácie so zákazníkmi, s dodávateľmi, výberom sortimentu, práce s databázami, cenotvorby, tvorby a riadenia procesov vrátane všetkých nudných vecí ako je vizuál faktúry či práca s EAN kódmi - proste samé kreatívne veci :-).
Aby sa zo mňa nestal po týchto činnostiach robot, rada sa v súkromí rozptýlim fotením, cestovaním, kamarátmi, rodinou a mojím manželom.
Už nejaký čas sa odhodlávam isť darovať krv, konečne mi to moja váha dovolí, už len potlačiť ten strach. Ale na 99% som ho už odohnala.
V skratke, EAN kódy predsa nepočkajú, snažím sa každý deň robiť čo ma baví, napĺňa, to v čom vidím zmysel a som šťastná, že toto všetko mi Spinka prináša.
Feri Vančo
Feri
obchodník
Prišiel som s myšlienkou založit Silnú Spinku. Snažíme sa ukázať ľuďom, že podnikať sa dá aj s láskou a pokorou. S neochotou či byrokraciou sa u nás nikdy nestretnete, zlá nálada v Spinke neexistuje.
Veríme, že keď do toho dáme svoje srdce, naši zákazníci to budú citiť a budú spokojní, budú sa k nám vracať a tým pádom môžeme byť spokojní aj my. Mojím snom je, aby všetci, ktorí budú v Spinke pracovať, boli hrdí na to, že pracujú práve tu.
Vo firme mám na starosti obchod. Keďže dodávame tovar pre firmy, stretávam sa s office manažérkami, dohadujem podmienky, obvolávam, behám, robím čo môžem aj nemôžem. Som menej pedantný, takže administratívy sa nechytám, našťastie máme skvelé a precízne baby.
Starám sa aj o náš facebook, instagram, vymýšľam marketingové aktivity, keď nestíhame, raz za čas skočím aj na rozvoz.
Študujem každý deň kde je aké menu a kam pôjdeme obedovať. Naše baby vravia, že som aj celkom vtipný, ale to sem písať nebudem :-) Prísny byť akosi neviem, asi to nemám v krvi, som skôr vyznávačom kamarátskejších vzťahov.
Ešte milujem šport, snažím sa jesť zdravo, ale keď to pivo mi tak chutíííí :-)
 • Budeme sa snažiť, aby ste nás zastihli stále v dobrej nálade a aby sme váš život obťažovali byrokraciou čo najmenej.
 • Chceme byť váš dodávateľ potrieb, tovarov a služieb pre každodenný chod kancelárie.
 • Budeme sa snažiť šetriť váš pracovný čas tým, že si zoberieme zabezpečenie kancelárskych potrieb na starosť a zoptimalizujeme vaše náklady.
 • Nechceme predávať len produkty, ale chceme sa orientovať hlavne na službu.
 • Budeme sa snažiť, aby ste v nás našli seriózneho partnera, ktorý vyrieši všetko čo si zmyslíte v oblasti chodu vašej kancelárie, od slamky do piva až po prezidenstkú stoličku.
 • Keďže v okolí a rodine máme aj veľa detí, vieme, koľko času zaberá nákup potrieb do školy. Rozhodli sme sa uľahčiť nakupovanie aj mamičkám a oteckom.
 • Ponúkame celoročne školský sortiment BACK TO SCHOOL v podobe rôznych balíčkov, ale aj možnosti samostatného nákupu položku po položke.
 • Veríme, že takto uľahčíme a zjednodušíme nákup mnohým mamičkám, ktoré môžu svoj čas využiť ďaleko lepšie ako v obchodnom dome hľadaním zošitov, strúhadiel a pod.
 • V prípade, že sa v našej firme stretnete s neochotou alebo zlým prístupom od kohokoľvek z nás, budeme veľmi radi, ak nám napíšete alebo zavoláte.
 • Pomožete nám tým do budúcna zlepšiť našu službu a my vás za túto pomoc odmeníme.
 • Vieme, že ak sa budeme správať čestne a slušne, budeme mať čestných a slušných zákazníkov.
 • Pretože čo vyžaruješ, to priťahuješ.