Nakupujú u nás

Za najväčšiu výhodu Silnej Spinky ako dodávateľa vidíme to, že pod jednou strechou nájdeme produkty toho najširšieho sortimentu. Od kancelárčiny, cez nábytok, až po vianočné darčeky pre zamestnancov. Neraz nás zachránili v krízových situáciách, či pomohli nám s väčšími projektmi, momentálne sme vďaka nim dokonca prešli na ekologické varianty mnohých produktov. Ich ochota a flexibilita jednoducho nemá hraníc. Špeciálnu pochvalu venujem trpezlivým dievčatám v online chate a vždy usmiatemu kuriérovi Romanovi :) Ďakujeme.
Zuzana Vrablicová, Accace k.s.
Synonymum pre spoľahlivosť, ochotu, starostlivosť o zákazníka, ako aj férove jednanie je pre mňa Silná Spinka. Pani Vančová má okolo seba tím ľudí, ktorí dýchajú za túto firmu, a je to vidieť nielen na úsmeve kuriéra, keď mi na druhý deň doručí tovar, ale aj na pripravenosti pomôcť, vybaviť a zabezpečiť všetko, čo potrebujem. Našu dlhoročnú spoluprácu si neviem vynachváliť a verím, že naše SILNÉ puto bude trvať večne.
Karin Gärtnerová, Global Services TV
Ako slovenská IT firma sme sa rozhodli podporiť slovenského dodávateľa kancelárskych potrieb. Už je to viac ako rok, čo využívame služby firmy - Silná Spinka. Dnes môžeme povedať, že sme sa rozhodli veľmi dobre. Ochota, slušnosť, dobrá nálada, celkovo profesionálne služby. Veríme, že si vysoký štandard zachovajú aj naďalej.
Martin Fodor, Tempest
Sme veľmi spokojní so spoluprácou, ochotný a profesionálny prístup, za každých okolností ochota pomôcť. Maximálna vďačnosť aj pánovi vodičovi. Sme radi, že môžeme spolupracovať s tak skvelým tímom Silnej Spinky. Ďakujeme a odporúčame ostatným zákazníkom.
Jana Krivosudská, Karireal
Úplne úžasná a silná SILNÁ SPINKA! Profesionálny prístup, TOP proklientsky servis a čo sa týka dodania - šľapú nám na päty :) Maxi rýchle dodanie a stále s príjemne naladeným spinkáčom! :) Ďakujeme.
Lucia a Lucia, Dulcia
Pohodlný nákup z obývačky, široký sortiment, personál vždy ochotný pomôcť a expresne rýchle doručenie najsympatickejším kuriérom, to je Silná Spinka. Pravidelne mi pomáha s nákupmi potrieb nielen do kancelárie, ale aj pre decká do školy.
Daniela Oravcová, Denné tábory
Silná spinka je pre mňa najmä o silnom a funkčnom tíme príjemných, pracovitých a ľudských ľudí. Keď bola naša firma ešte v plienkach, kancelárske potreby sme si kupovali z letákov a akcií v supermarketoch. Až do doby, keď nám manželia Vančovci vysvetlili a dokázali, že spoluprácou so Spinkou ušetríme nielen financie, ale najmä v súčasnej dobe tú najvzácnejšiu komoditu - čas. Následne sme sa stali ich vernými klientmi, a časom dokonca priateľmi.
Ľubomír Koreň, Smart Light
Silná Spinka je projekt, ktorému veľmi fandím. Je krásne ešte aj dnes vidieť ľudí, ktorí sú nadšení pre to, čo robia, cestu si hľadajú čestnosťou, bez podplácania či korupcie, a tešia sa z každého nového zákazníka. Stále ma nabije energiou, keď sa u nich aspoň na chvíľu zastavím na čaj či po nejaké pekné pero. Že sú ešte aj kreatívni je niečo navyše a verím, že to ocení aj veľa iných ľudí.
Adela Vinczeová, moderátorka
Služby e-shopu silnaspinka.sk používame ako firma pravidelne. Som spokojný s tovarom, ktorý si objednávame, a tiež s odbornými radami pri výbere tovaru, ktorý sme predtým nepoužívali.
Marek Vidovič, Modrý Koník
Spoločnosť Silná spinka ma nielenže schopnosť dodať všetko, čo dynamický chod kancelárie potrebuje, no vie to doručiť s úsmevom na perách a dobrou náladou. To všetko vďaka skvelému tímu ľudí. :) Nájsť slovenskú firmu, ktorá má jedinečný a ľudský prístup ku zákazníkovi je naozaj jedným slovom radosť spolupracovať. Pomôžu nielen v časovej tiesni, keď Vám dochádzajú utierky na ruky v kancelárii, ale aj s dlhodobým plánovaním a doručením vianočných darčekov. Silná spinka, dodá silu do kancelárskeho života!
Zuzana Perez Zafková, CBRE
Silná Spinka je pre nás viac ako firma. Spolupracovali sme s nimi už niekoľkokrát a berieme ich už za svojich patrnerov a priateľov. Sme združenie, ktoré pomáha predčasne narodeným deťom, a tak nás spolupráca so Spinkáčmi veľmi teší, lebo nám vždy dobre poradia, čo by naše decká mohlo potešiť. To, že majú veľké srdiečka, dokazujú aj tým, že radi nezištne prispejú, aby urobili deckám radosť.
Iveta Jančoková, OZ Malíček
Spoločný príbeh so Silnou spinkou píšeme od jari 2016. Ako každý správny hrdina, aj Silná spinka plní svoje náročné úlohy svedomito a srdcom, až kým neskončia happyendom, ktorý máme všetci na príbehoch tak radi.
Ivana Kendralová, Martinus
S tímom Silnej Spinky spolupracujeme už od jej vzniku. Za ten čas sme nemuseli riešiť ani jedinú reklamáciu. Oceňujeme najmä individuálny prístup k zákazníkovi a rýchle vybavenie objednávok. Môžeme samozrejme len vrelo odporúčať ostatným zákazníkom.
Jana Švecová, X-Trade Brokers
Úžasný prístup, super tovar a rýchle dodanie, a to ešte aj tým najlepším PÁNOM KURIÉROM. :) Len tak ďalej!
Michaela Kaničárová, Visibility
So Spinkou už spolupracujem vyše roka. Sú milou zmenou po veľkých spoločnostiach s kancelárskym tovarom. Spinkači sa o svojich zákazníkov starajú a viem, že nech potrebujem zohnať čokoľvek do kancelárie, tak mi s tým pomôžu.
Katarína Sedláčková, Bepon