Nakupujú u nás

Úplne úžasná a silná SILNÁ SPINKA! Profesionálny prístup, TOP proklientsky servis a čo sa týka dodania - šľapú nám na päty :) Maxi rýchle dodanie a stále s príjemne naladeným spinkáčom! :) Ďakujeme.
Lucia a Lucia, Dulcia
Pohodlný nákup z obývačky, široký sortiment, personál vždy ochotný pomôcť a expresne rýchle doručenie najsympatickejším kuriérom, to je Silná Spinka. Pravidelne mi pomáha s nákupmi potrieb nielen do kancelárie, ale aj pre decká do školy.
Daniela Oravcová, Denné tábory
So Spinkou už spolupracujem vyše roka. Sú milou zmenou po veľkých spoločnostiach s kancelárskym tovarom. Spinkači sa o svojich zákazníkov starajú a viem, že nech potrebujem zohnať čokoľvek do kancelárie, tak mi s tým pomôžu.
Katarína Sedláčková, Bepon
S tímom Silnej Spinky spolupracujeme už od jej vzniku. Za ten čas sme nemuseli riešiť ani jedinú reklamáciu. Oceňujeme najmä individuálny prístup k zákazníkovi a rýchle vybavenie objednávok. Môžeme samozrejme len vrelo odporúčať ostatným zákazníkom.
Jana Švecová, X-Trade Brokers
So Silnou spinkou spolupracujeme už dlhší čas a vždy nám pomohli, poradili, vyšli v ústrety. Dodanie rýchle, veľký výber a vynikajúci ľudia s tým správnym prístupom. Veľká spokojnosť. Zatiaľ sme nenašli jedinú vec, ktorú by sme im mohli vytknúť, dodajú snáď všetko. :) Milí zamestnanci aj pán vodič, ktorý tovar rozváža. :) 5 hviezdičiek.
Jana Kováčová, Smart Light
Silná Spinka je projekt, ktorému veľmi fandím. Je krásne ešte aj dnes vidieť ľudí, ktorí sú nadšení pre to, čo robia, cestu si hľadajú čestnosťou, bez podplácania či korupcie, a tešia sa z každého nového zákazníka. Stále ma nabije energiou, keď sa u nich aspoň na chvíľu zastavím na čaj či po nejaké pekné pero. Že sú ešte aj kreatívni je niečo navyše a verím, že to ocení aj veľa iných ľudí.
Adela Vinczeová, moderátorka
Silná Spinka je pre nás viac ako firma. Spolupracovali sme s nimi už niekoľkokrát a berieme ich už za svojich patrnerov a priateľov. Sme združenie, ktoré pomáha predčasne narodeným deťom, a tak nás spolupráca so Spinkáčmi veľmi teší, lebo nám vždy dobre poradia, čo by naše decká mohlo potešiť. To, že majú veľké srdiečka, dokazujú aj tým, že radi nezištne prispejú, aby urobili deckám radosť.
Iveta Jančoková, OZ Malíček
Služby e-shopu silnaspinka.sk používame ako firma pravidelne. Som spokojný s tovarom, ktorý si objednávame, a tiež s odbornými radami pri výbere tovaru, ktorý sme predtým nepoužívali.
Marek Vidovič, Modrý Koník
Spoločný príbeh so Silnou spinkou píšeme od jari 2016. Ako každý správny hrdina, aj Silná spinka plní svoje náročné úlohy svedomito a srdcom, až kým neskončia happyendom, ktorý máme všetci na príbehoch tak radi.
Ivana Kendralová, Martinus
Úžasný prístup, super tovar a rýchle dodanie, a to ešte aj tým najlepším PÁNOM KURIÉROM. :) Len tak ďalej!
Michaela Kaničárová, Visibility