Svet pier a aké druhy pier na trhu existujú?

Guľôčkové pero – stavte na klasiku

Guľôčkové perá predstavujú užívateľovi komfort a dlhú životnosť. Tento druh pera rýchlo zasychá a preto nerobí šmuhy a je vhodný pre ľavákov aj pravákov. Je vhodný na každodenné písanie. Jeho používanie je nenáročné a hrot je odolný voči zatlačeniu.

Guľôčkové pero môže byť tou pravou voľbou aj pri business meetingoch. V takom prípade siahnite radšej po exkluzívnych perách značiek ako Parker, Waterman a Pierre Cardin.

Gélové perá alebo gélové rollery

Gélové perá sú tvorené gélovejšími náplňami. V porovnaní s guľôčkovými o čosi dlhšie schnú, preto nie sú veľmi obľúbené medzi ľavákmi. Ich výhodou je však ľahké a hladké písanie. Oživte preto svoje poznámky gélovými perami.

Plniace atramentové perá – písanie štýlovo a s eleganciou

Plniace perá dnes často predstavujú luxusnejšiu voľbu – po čase sa môžu naplniť a opäť používať. Značkové plniace pero môže byť skvelým darčekom pre obchodného partnera alebo pri nejakej slávnostnej príležitosti.

Gumovateľné perá – novodobý trend

V súčasnosti je veľmi obľúbeným perom práve gumovateľné, resp. prepisovateľné pero, ktorého funkcia je okrem písania práve aj gumovanie. Toto pero je veľmi užitočné pre školákov v prípade, že sa pomýlia alebo urobia chybu – môžu si ju veľmi rýchlo opraviť bez zbytočných šmúh a machúľ.

Šetrime prírodu

Ak ste zástancami šetrenia životného prostredia rovnako ako my, určite oceníte náš eko tipnáhradné náplne do pier. Kúpou jednorazových pier sa zvyšuje odpad, ktorému vieme zabrániť. Existuje niekoľko druhov náplní: tekutý atrament, vodový atrament, olejový atrament a gélový atrament.

Ďalšou skvelou voľbou sú biologicky rozložiteľné perá, vyrobené z bambusu, drvenej slamy a iných prírodných materiálov. Tieto perá si môžete u nás objednať na objednávku už dnes.

Kompletnú ponuku pier nájdete TU.