Naše služby

Služby sú práve to, čo nás odlišuje od iných. Vďaka nim vám vieme ponúknuť viac.
Kancelárske potreby, občerstvenie a hygiena
Kancelárske potreby, občerstvenie a hygiena
Kancelársky nábytok s vizualizáciou, dopravou a montážou
Kancelársky nábytok s vizualizáciou, dopravou a montážou
Reklamné predmety, tlačoviny, vizitky, pečiatky
Reklamné predmety, tlačoviny, vizitky, pečiatky
Kvalitné palety pre váš biznis
Kvalitné palety
pre váš biznis
Darčekové balíčky
Darčekové balíčky
Bezpečná skartácia dokumentov
Bezpečná skartácia dokumentov
Chránená dielňa  -  náhradné plnenie
Chránená dielňa - náhradné plnenie
Nekrčíme, nezahadzujeme, ZÁLOHUJEME
Nekrčíme, nezahadzujeme, ZÁLOHUJEME
Viac o službách

Kancelárske potreby, občerstvenie a hygiena

Sme slovenský dodávateľ kancelárskych potrieb, občerstvenia, hygienických a čistiacich prostriedkov pre firemných aj koncových zákazníkov. Tovar dodávame do 24 hodín v rámci Bratislavy a do 48 hodín v rámci celého Slovenska a Českej republiky.

Nájdete u nás široký sortiment produktov, vrátane sezónnych limitiek, za výhodné ceny a vo výbornej kvalite. Portfólio našich produktov neustále rozširujeme a dopĺňame. Čo to znamená? Ak ste u nás nenašli to čo práve hľadáte, pokúsime sa pre vás zabezpečiť nadštandardný tovar v čo najkratšom čase.

Nepoznáme nie a nedá sa. Našimi zákazníkmi sú renomované spoločnosti, ale aj stredné a malé firmy. Záleží nám na tom, aby sme poskytovali taký servis, aký by sme sami chceli dostať, bez ohľadu na náročnosť a rozsah zadania. "Nepredávame" produkt, ale kvalitnú službu, za ktorou si hrdo stojíme.

Príjemné nakupovanie želáme :)

Kancelársky nábytok s vizualizáciou, dopravou a montážou

Vaša kancelária - váš druhý domov. Vhodne zvolený kancelársky nábytok vám uľahčí vaše pracovné úlohy a spríjemní chvíle strávené v práci. V spolupráci s projektovým manažérom a interiérovým dizajnérom pretavíme vašu ideu do konkrétnej projektovej dokumentácie. S komplet servisom od správneho výberu, vizualizácie až po dovoz, montáž a odvoz odpadu. Skúsenosti máme s komerčnými aj rezidenčnými projektami. Cena nábytku je od cenovo najvýhodnejších kúskov až po luxusné nábytky pre náročných. 

Potrebujete poradiť? Napíšte nám na patrik.vanco@silnaspinka.sk

Reklamné predmety, tlačoviny, vizitky, pečiatky

Skutočnú hodnotu darčekového predmetu určuje nielen jeho podoba, kvalita a cena ale predovšetkým emócia. Zásadným je emocionálny dopad na zúčastnené strany, teda sentiment za samotným gestom darovania, vlastná myšlienka a záujem. 

Vstúpte do nášho sveta pestrofarebných a rôznorodo využiteľných predmetov rôznych značiek. Bude nám cťou pre vás navrhnúť a vyrobiť predmet, ktorý bude hrdo niesť vaše logo spoločnosti. Spolu tak pozdvihneme vašu značku na vyššiu úroveň.

Katalóg reklamných predmetov si môžete prezrieť z vášho pohodlia, kdekoľvek sa práve nachádzate - online katalóg

Ako doplnkovú službu Vám ponúkame aj možnosť výroby rôznych typov pečiatok a možnosť tlače vizitiek podľa Vašich požiadaviek. Podrobnejšie informácie Vám v prípade potreby poskytneme na objednavky@silnaspinka.sk

Kvalitné palety pre váš biznis

Zorientovať sa v sortimente paliet nie je vždy celkom jednoduché. Ak s tým máte problém, radi vám pomôžeme. Precízne, zodpovedne a hlavne rýchlo vyhovieme vašim požiadavkám v oblasti objednania správnych paliet a ich dodania do celej Európy. Máme celoeurópsku pôsobnosť, z čoho pre našich zákazníkov vyplýva výhoda, že vždy dostanú kvalitu s nadnárodnými parametrami, a to za najvýhodnejších dostupných podmienok nad lokálny rámec a jeho limity.

Pre viac informácií nás kontaktujte na vanco@silnaspinka.sk

Darčekové balíčky

Chystáte sa odmeniť kolegu, šéfa, obchodného partnera či svojich zamestnancov? Neviete si rady? Potrebujete pomôcť? Máte špeciálne požiadavky? Sami dobre vieme akú nesmierne dôležitú úlohu zohráva obdarovanie pri posilnení vzťahov alebo firmnej značky ako takej. Dá sa povedať, že firemné darovanie je stratégia, nie výdavok. Spolu s vašou pomocou vám vyhotovíme darčekové balíčky kde sa bude obdarovaný cítiť skutočne ocenený a výnimočný. Mikuláš, Vianoce, MDD, MDŽ, Veľká noc či návšteva zahraničného partnera. Môžu to byť balíčky so sladkými, slanými pochutinami, hračkami, reklamnými a kancelárskymi produktami.

Kontaktujte nás na objednavky@silnaspinka.sk a radi vám pomôžeme. 

Rozmaznávajte svojich blízkych, priateľov, obchodných partnerov, zamestnancov, kolegov a doprajte im zážitok z výnimočných darčekov.

Bezpečná skartácia dokumentov

Potrebujete bezpečne zlikvidovať archív, alebo zoskartovať dokumenty? Zverte sa do našich rúk. V dohodnutom termíne vám zabezpečíme nádoby na dokumenty, ľudí, ktorí naplnené nádoby zaplombujú, odnesú a následne bezpečne dokumenty zlikvidujú. Likvidácia prebieha v likvidačnom centre spoločnosti Iron Mountain, ktoré je akceptované štátnym archívom. Všetky materiály sa dôkladne skartujú a recyklujú v súlade s prísnym pracovným postupom bezpečného skartovania. Po dokončení skartácie dostanete osvedčenie/certifikát o likvidácii.

Správna likvidáciu citlivých papierových dokumentov, plastov a elektronických médií je šetrná k životnému prostrediu. Ušetríte čas a peniaze tým, že vaše informácie budú spracované s maximálnou starostlivosťou a bezpečnosťou.

Bezpečná likvidácia dokumentov pomáha vašej organizácii:

  • chrániť reputáciu spoločnosti ochranou citlivých a dôverných informácií,
  • znížiť náklady na správu informačných prostriedkov, ktoré už pre vašu organizáciu nie sú užitočné alebo potrebné,
  • zabezpečiť dodržiavanie predpisov a vyhnúť sa zbytočným sankciám či právnym úkonom.

Pre viac informácií nás kontaktujte na objednavky@silnaspinka.sk

Chránená dielňa - náhradné plnenie

Zamestnáva vaša spoločnosť viac ako 20 zamestnancov? Poradíme Vám, ako ušetriť stovky EUR pri plnení si povinnosti zamestnávať občanov so zdravotným postihom.

Zamestnávateľ, ktorý zamestnáva najmenej 20 zamestnancov je podľa § 63 ods. 1 písm. d) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti povinný zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím podľa § 9 ods. 1 zákona v počte, ktorý predstavuje 3,2%, z celkového počtu jeho zamestnancov.

Ak zamestnávateľ z rôznych príčin nemôže zamestnávať občanov so zdravotným postihnutím, zákon mu umožňuje plniť tento povinný podiel zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím aj náhradným plnením.

 Na základe horeuvedeného Vám ponúkame splnenie tejto povinnosti v zmysle § 64a) citovaného zákona, a to:

 * Potlač reklamných predmetov a ich kompletizácia – výber z veľkého množstva produktov
 * Výroba a finalizácia tlačovín – katalógov, brožúr, ročeniek, výročných správ
 * Výroba darčekových setov – darčekové sety na rôzne príležitosti, baliace a manipulačné služby
 * A iné


Nespornou výhodou takejto možnosti je použitie prostriedkov na konkrétne účely t.j. služby resp. tovary, ktoré potrebujete a zároveň svojim rozhodnutím podporíte zamestnávanie ľudí so zdravotným postihnutím, ktorí sa v dnešnej situácii iba ťažko uplatňujú na otvorenom trhu práce.

Nekrčíme, nezahadzujeme, ZÁLOHUJEME

Od 1.1. 2022, sa zavedením zálohového systému začal písať nový príbeh o našom životnom prostredí. Máme šancu stať sa krajinou bez voľne pohodeného odpadu z plastových fliaš a plechoviek. Plastové fľaše a plechovky nie sú zbytočný odpad! Sú to cenné materiály, ktorých recyklácia má zmysel. Zavedením zálohového systému máme šancu minimalizovať voľne pohodený odpad z PET fliaš a plechoviek. Zálohovanie sa týka všetkých nápojových obalov obsahujúcich viac ako 80% vody, ktoré sú balené v plastových fľašiach alebo plechovkách s objemom 0,1 až 3 litre. Cena zálohy je pre PET fľaše aj plechovky jednotná - 0,15  a bude sa účtovať samostatne.

Pri obaloch, ktoré je možné vrátiť nie je žiadne časové obmedzenie. Vracať sa môžu len fľaše označené symbolom zálohovania "Z" v recyklačných šípkach s textom "ZÁLOHOVANÉ" a nestlačené spolu s vrchnákom. Je potrebné dbať na to, aby na nich ostal čitateľný čiarový kód.

Ako sa môžete zapojiť?

- po vypití u nás objednaného nápoja zbierajte prázdne fľaše, plechovky do vybraného vreca

- do vreca vhadzujte len prázdny obalový materiál, tj. nie odpadky

- vrece označte nálepkou, resp. názvom vášho pracoviska aby sme vedeli identifikovať komu zálohu vrátiť

- po vzájomnej dohode sa u vás zastavíme, fľaše vyzdvihneme a vrátime

- po vrátení fliaš vám zašleme dobropis za reálne vrátené a nepoškodené fľaše

- záloha sa vypláca iba za obaly,ktoré ste nakúpili u nás. 

Pre viac informácií nás kontaktujte na objednavky@silnaspinka.sk alebo 0948 654 329.

Svoje objednávky nám posielajte na:
objednavky@silnaspinka.sk