Prečo sa stať súčasťou Klubu superhrdinov?

Čo je to klub superhrdinov?

Klub superhrdinov je špeciálny vernostný program pre našich verných zákazníkov. Náš vernostný program odmeňuje našich stálych zákazníkov. 

Ako sa stať verným zákazníkom? Stačí u nás pravidelne nakupovať, zbierať body a potom ich jednoducho premeniť na darčeky podľa vášho výberu!

Klub superhrdinov - čo so sebou prináša?

Ešte nie ste našim zákazníkom? Potom by ste to mali čo najskôr zmeniť!

Za každý nákup v našom e-shope nad 60€ získavate jeden bod. Po nazbieraní určitého počtu bodov si ich môžete vymeniť za produkty podľa vášho výberu. Aby ste mohli svoje body premeniť na „superprodukty“ podľa želania, potrebujete na svojom konte minimálne 20 bodov. Stav bodov si môžete kedykoľvek skontrolovať vo vašom konte.

Čím viac budete nakupovať, tým viac darčekov podľa vášho výberu môžete získať – a to úplne zdarma. Nezabudnite však, že náš program platí pre zákazníkov, ktorí nakupujú bez špeciálne upravených cenových podmienok. Tešíme sa na váš nákup!

Neviete, aký darček si vybrať?

Spinka myslí na všetko! Máme pre vás pripravené aj tipy na darčeky.

Sú pre vás pripravené naozaj atraktívne darčeky. Nemusia to byť len hmotné veci. Čo poviete na oddych niekde pri mori alebo na celodenný relax v Aquaparku?

Podmienky Klubu superhrdinov

Staňte sa aj vy superhrdinom a získajte superschopnosť premeniť body na superprodukty!

Ako na to?

  • Nakupujte u nás pravidelne a zbierajte body - za každých 60€ nákupu získate 1 bod.
  • Vyberte si čokoľvek, čo by ste za svoje body chceli (môžete sa inšpirovať našimi tipmi), a svoje želanie nám odošlite cez formulár.
  • 1 bod = 1€
  • Minimálna hodnota želania je 20€ (želanie môže obsahovať aj viac superproduktov).
  • Platí pre zákazníkov, ktorí nakupujú za katalógové ceny, bez zliav.
  • Klub superhrdinov nie je časovo limitovaný.